Najnowsze wydania

salon-i-ogrod-jak-je-usytuowacJeśli planujemy zakup projektu domu i rozpoczęcie budowy to jednym z pierwszych poważniejszych wyzwań będzie znalezienie odpowiedniej działki oraz dopasowanie do niej projektu. Wybór jest bardzo szeroki, ale to nie czyni go prostym.      
ewidencja-narzedzi-w-firmie-moze-byc-latwaPlanując wykorzystanie zasobów w przedsiębiorstwie, musimy pamiętać o tym, że ogranicza nas nie tylko ich ilość czy zapotrzebowanie zgłaszane przez pracowników. Problemem może być już sam stan ewidencjonowanych narzędzi. Podstawą prawidłowego funkcjonowania jest oczywiście monitorowanie użycia danego sprzętu.      
narzedzie-high-tech-wielkosci-olowkaDremel Micro jest najbardziej zaawansowanym technologicznie i najbardziej kompaktowym narzędziem marki Dremel. Ma 20 cm długości i waży zaledwie 250 gramów. To pierwsze narzędzie wielofunkcyjne Dremel z okrągłą lampą LED wokół głowicy, która sprawia, że użytkownik dobrze widzi obszar roboczy, nawet w słabo oświetlonych miejscach.      
letnia-akcja-producenta-elektronarzedziW połowie czerwca ruszyła letnia promocja spółki Hitachi Power Tools Polska. Akcja trwająca do końca sierpnia 2014 roku lub do wcześniejszego wyczerpania asortymentu promocyjnego adresowana jest do klientów końcowych.        
jedna-wystawa-kilka-branzyNa początku czerwca do Poznania zjadą firmy z kilkunastu krajów, by zaprezentować na targach ITM Polska najnowsze technologie dla wielu gałęzi przemysłu. Ekspozycja targów zajmie aż 9 pawilonów – będzie to doskonała okazja do sprawdzenia nowych trendów i produktów na rynku oraz wymiany doświadczeń.      
konwent-stolarki-w-olesnicy Od 11 do 12 kwietnia br. w dolnośląskiej Oleśnicy odbędzie się czwarta edycja Konwentu Stolarki. Na ogólnopolską imprezę przyjadą przedstawiciele branży: producenci, montażyści, dilerzy oraz dostawcy.