Najnowsze wydania

PT39e-11.16sListopad to dobry miesiąc na stworzenie świątecznej listy prezentów i napisanie listu do Świętego Mikołaja – zdąży dotrzeć na czas! Co ucieszy wielbicieli kreatywnych projektów „zrób to sam” i zapalonych majsterkowiczów? Jeden z trzech świątecznych zestawów marki Dremel na pewno będzie strzałem w dziesiątkę.

 

 

 

Zestawy Xmas Dremel to doskonały pomysł na prezent zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z majsterkowaniem, jak i dla zaawansowanych specjalistów w tej dziedzinie.

Popularne narzędzie Multi-Tool Dremel 3000 to podstawa
W każdym zestawie świątecznym znajduje się Dremel 3000, jedno z najbardziej popularnych i najlepiej sprzedających się narzędzi marki. Dzięki innowacyjnemu systemowi EZ Twist można w nim szybko zmieniać akcesoria, a także pracować ze zmiennymi ustawieniami prędkości od 10 000 do 33 000 obrotów na minutę. Tak wszechstronne urządzenie poradzi sobie z prawie każdym zadaniem DIY, od prostych prac konserwatorskich mebli i pojazdów, do wieloetapowych wyzwań zaawansowanego majsterkowicza.


Dremel 3 Star Xmas Kit – 20% więcej wartości
Zestaw Dremel 3 Star Xmas zawiera urządzenie Dremel Multi-Tool 3000, a także specjalny uchwyt ułatwiający jego wygodne i bezpieczne przechowywanie. W opakowaniu znajdziemy również pięć różnych akcesoriów.


Dremel 4 Star Xmas Kit – 40% więcej wartości
Zestaw Dremel 4 Star Xmas oferuje jeszcze więcej możliwości dla majsterkowiczów. W tym zestawie, oprócz narzędzia Dremel 3000, znajdują się trzy przystawki Dremel i 55 wysokiej jakości akcesoriów, wszystko zapakowane w specjalnej walizce, dla łatwiejszego przechowywania i wygodniejszego transportu. Dwa akcesoria przeznaczone są do cięcia: przystawka do cięcia po linii i kole (678) oraz prowadnica do cięcia (565). Natomiast wałek giętki (225) pozwala użytkownikowi na pracę w trudno dostępnych miejscach i umożliwia realizowanie prac z jeszcze większą precyzją. Dzięki akcesoriom z systemem i EZ SpeedClic do szybkiej zmiany osprzętu bez użycia kluczy, Dremel 3000 uważany jest za bardzo wszechstronne urządzenie.


Dremel 5 Star Xmas Kit – 50% więcej wartości
Solidna, aluminiowa skrzynka z narzędziami Dremel stanowi dodatkową wartość zestawu. Urządzeniu Dremel 3000 towarzyszy pięć przystawek i 75 wysokiej jakości akcesoriów Dremel, w tym EZ SpeedClic. Zestaw Premium najlepiej pokazuje uniwersalność narzędzia i jest idealnym prezentem dla zapalonych majsterkowiczów.


Każdy zestaw świąteczny zawiera też kartonową szachownicę i szachy.

PT39b-11.16m